ONLINE PERSONAL COACHING

Aklınızda belirli bir hedefiniz varsa, bir sakatlığı iyileştiriyorsanız veya sadece daha yakından kişisel ilgi istiyorsanız, Athletic Sci'de kişisel antrenman yapmak mükemmel bir seçenektir. Bu, özel hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir programla kişiselleştirilmiş koçluk ve programlama ile eğitim deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Tüm kişisel antrenman danışanları, ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirmek için sağlık geçmişini ve tüm vücut hareketlerini tartışmak için bir danışmanlık alacaktır. Yağ kaybından, sakatlık rehabilitasyonuna ve spor performansına kadar geniş bir danışan yelpazesiyle çalışma deneyimine sahibiz. Hedef ne olursa olsun, danışanın ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlanmış bir program oluşturacak ve aynı zamanda bu hedeflere ulaşılmasına yardımcı olmak için koçluk ve destek sağlayacağız.


Koç olarak amacımız sizi hedeflerinize ulaştırmaktır. Yolculuğunuza başlamanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz! İlk egzersiz seansınızı planlamak için bizimle iletişime geçin.