FONKSIYONEL ANTRENMAN PROGRAMLARI

Athletic Sci'deki antrenman programlarımız, her zamankinden daha iyi hareket etmenize ve daha sağlıklı hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her program eğitim seviyenize göre değiştirilir. Programımız sizi motive edecek ve cesaretlendirecektir.

Fonksiyonel antrenman programları, ihtiyaçlarınıza ve uygunluğunuza bağlı olarak haftada iki ila üç kez uygulanması tavsiye edilir. Her program, bir saat boyunca rehberiniz ve motivasyonunuz olacak bir koç tarafından baştan sona yönlendirilir. Seans yumuşak doku çalışması ve hareket kalitesiyle başlar ve dinamik ısınma ile kas aktivasyonu vurgulanır. Dinamik bir ısınma ile ısınma bölümü sonlandırılır ve amacımıza uygun programımıza başlanır.

Athletic Sci'de, hem yetişkin danışanlarımız hem de sporcularımız için sağlık ve uzun ömür sağlamak için çok yönlü programlar tasarlıyor ve koçluk yapıyoruz. Programlarımız, antrenmanınızı nasıl doğru şekilde uygulayacağınızı gösterecek ve size söyleyecek olan antrenörler tarafından baştan sona yönlendirilir. Yolculuğunuzda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!